Propojte primaERP se svými systémy

Tato aplikace nabízí rozhraní RESTful API, které umožňuje jednoduchou a výkonnou integraci s externími aplikacemi jako jsou: fakturace, systémy projektového řízení, evidence docházky, jiné ERP aplikace apod.

Můžete využít API jak pro export, tak import vašich dat do aplikace. Je tedy možné importovat seznam svých projektů a úkolů z vlastního systému projektového řízení, sledovat svůj čas v primaERP a poté exportovat data do fakturačního systému.

Rádi bychom vás také upozornili na klíčovou vlastnost primaERP, kterou je možnost propojení s projektovým manažerem Basecamp a externími kalendáři jako je Google nebo MS Exchange. Tato funkce se vám bude hodit při měření času stráveného plněním projektů v Basecamp nebo při zobrazení záznamů z Google nebo MS Exchange kalendáře (popř. jiných zdrojů ve formátu iCal) ve svých podnětech.

Pokud máte zájem o propojení svých systémů s primaERP, měli byste nejdříve prostřednictvím e-mailu support@primaerp.com zažádat o oprávnění k použití API zdrojů.

Podrobnější informace naleznete pod tímto odkazem http://devdoc.primaerp.com v API dokumentaci. Rovněž se na nás můžete kdykoli obrátit prostřednictvím uvedeného e-mailu. Rádi vám pomůžeme.

Feedback and Knowledge Base